Як вибрати меблі в спальню

Дата: 14.03.2017 Категория: Спальня

З чого почати при виборі меблів в спальні?

На нашу думку в новій оселі необхідно для початку обрати кімнату в якій ви відчуєте, що саме ця кімната має бути Вашою спальнею. Спальня вимагає особливого підходу до вибору тону стін, інтер’єру та меблів, оскільки саме ця кімната має надавати сил і наснаги в той же час заспокоювати і дарувати вам міцний і спокійний сон.

В сучасному світі моди інтер’єрів можна обрати любий на смак та на Ваш бюджет, головне спокійно і врівноважено підійти до цього питання. Основна наша порада - не поспішайте! Передивіться сучасні журнали, багато інформації є на інтернет ресурсах, а також ми Вам порадимо завітати в гості до своїх друзів та сусідів, ви зможете відчути різницю між картинкою і реальністю, відмітити собі певні вдалі деталі і так само навпаки побачите, що Вам робити не слід і не до вподоби.

Коли ви вже впевнились який саме стиль ви будете створювати в своїй спальні, найтяжче це обрати компанію, що створить вам саме ті меблі, які Ви уявили чи побачили. Компаній по створенню меблів на ринку дуже багато і від цього ви можете вибрати і цінову політику і рівень сервісу відповідно до ваших фінансів. Ми зупинимося на порадах як правильно вибрати меблі.

Перше — це вирішить для себе з яких матеріалів будуть меблі. Не обов’язково орієнтуватися на дерево як символ цілих епох. Сьогодні настільки обширний вибір якісних брендів ДСП що треба бути спеціалістом, щоб відрізнити справжнє дерево від ДСП. Варто не забувати, що завжди можна поєднати два, або три різних матеріала деревини.

Друге — ви вже обрали стиль і може навіть зберегли фото чи вирізки з журналів з меблями, які вам сподобались, найкраще коли у вас будуть картинки, щоб менеджер компанії максимально краще зрозумів ваші побажання, а також можливо в чомусь підкорегували те що Ви хочете і технічні можливості відповідно до матеріалів з яких будуть виготовлені ваші меблі і звичайно цінової політики. Досвід менеджера-консультанта при індивідуальному плануванні проекту меблів є надзвичайно важливим, фахові поради стануть Вам у великій нагоді.

Третє - обов’язково продумайте функціональність ваших меблів, тільки ви можете зрозуміти, що саме і яку кількість речей хочете зберігати в спальні, і як Вам буде зручно їх зберігати. Підготуйте максимально багато питань до консультанта. Обов’язково заїжджайте в салони, де представлено багато меблів, які ви можете роздивитись і можливо вони дадуть Вам теж певні підказки для зручності користування майбутніми меблями.

Четверте - попросіть обов’язково роздрукувати макет меблів у консультантів, і з цим малюнком приїдьте до себе в спальню і спробуйте уявити ці меблі. До речі тільки у нас у фірмовому салоні на проспекті Перемоги 107 Ви зможете скористатися чудовою послугою спеціального проектору, який відображує ескіз ваших меблів у реальну величину, де Ви самі відразу побачити чи зручно розташовані бажані полиці, антресолі, тощо.

Вибирайте меблі в спальню відповідально адже кращий сон той, який нас оздоровлює в цілому і дарує життю нові сили.